Wnętrza to nie tylko kolor ścian – wręcz przeciwnie, to właśnie ściany utrzymane w stonowanym jednolitym kolorze mogą stanowić doskonałe tło dla barwnych akcentów we wnętrzu. Niezwykle popularnym trendem oświetleniowym są kolorowe lampy, które ożywiają wnętrza i dodają mu charakteru. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu wzornik kolorów, jaki proponujemy w naszych seriach Eskola, Lehdet, Kukkia, Runni i Oksa.

Czerń, Biel, Szarość – to absolutna klasyka, rozwiązanie idealne we wnętrzach, w których dużo dzieje wizualnie i kolorystycznie. Uniwersalny wybór, który sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Złoto – ta słoneczna barwa idealnie sprawdzi się w aranżacji wnętrz zarówno w stylu retro, klasycznym czy glamour. Choć czasem kolor ten kojarzy się kiczem i nowobogactwem, umiejętnie zastosowany we wnętrzach potrafi w wyrafinowany sposób upiększyć i nadać mu wyrafinowany charakter. Pamiętajmy jednak, że kluczowy będzie tu umiar.

Złote elementy aranżacji wnętrza będą świetnym dopełnieniem minimalistycznych i nowoczesnych przestrzeni. Złoto zestawione z nowoczesną formą mebli lub surowym tłem, np. betonowymi ścianami, będzie stanowiło wyrazisty akcent wnętrza i przełamie jego surowość – czego przykładem może być realizacja z wykorzystaniem lamp Eskola dla Monticello Ristorante: