Kreujemy światłem przestrzeń

Z pasją kreujemy światłem przestrzeń. Inspiracją dla twórców marki Thoro jest skandynawski minimalizm. Nasze rozwiązania cechuje nowoczesna estetyka bliska naturze, która towarzyszy nam na każdym kroku.

W poszukiwaniu idealnej równowagi pomiędzy funkcją i formą, kierujemy się szwedzką filozofią lagom. W naszych produktach łączymy doskonałe wzornictwo, trwałą jakość i funkcjonalne piękno, jednocześnie nadając im doskonały design.

Minimalistyczne kształty oraz unikalne połączenia drewna, metalu i betonu kreują nową perspektywę przestrzeni, która Cię otacza…

Łukasz Kwietniewski

Architekt wnętrz z międzynarodowym doświadczeniem. Mieszka i pracuje w Warszawie. Właściciel autorskiej pracowni. Wraz ze swoim zespołem realizuje projekty domów, apartamentów, biur a także ekskluzywnych butików.

Jego projekty cechuje funkcjonalność, nowoczesność i dbałość o detal. Zamiłowanie do scenografii zainspirowało go do stworzenia projektów lamp, które wyróżnia nie tylko unikalny design, ale przede wszystkim możliwość stworzenia niepowtarzalnej atmosfery w każdym wnętrzu.

A to wszystko z potrzeby kreowania piękna.

Nasze ponad 15 letnie doświadczenie w branży oświetleniowej, pozwala nam proponować oprawy które są w stanie odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby naszych klientów.

Produkujemy w Polsce i importujemy oświetlenie z różnych części świata.

Wraz z firmą LuxLight jest oficjalnym dystrybutorem marek One Light oraz Zambelis w Polsce Zawsze dokładamy wszystkich starań aby współpraca pomiędzy nami a naszymi partnerami handlowymi trwała jak najdłużej z korzyścią dla obydwu stron.

Zapraszamy do współpracy wszystkich którzy szukają profesjonalistów od oświetlenia na swojej drodze.